new_header_auta_oprava_2
 
 

STĚHOVÁNÍ a AUTODOPRAVA

 
 
Cena 499 Kč/1 hod./auto s řidičem a každý další pracovník 250 Kč/1 hod. Účtujeme každou započatou hodinu.
VOLEJTE PROSÍM NA TEL.: +420 604 452 183, kde s Vámi bude dohodnuta částka za stěhování, na základě Vámi uvedených informací pro jeho realizaci.
V případě, že by bylo obtížné dohodnout přesnou částku telefonicky, zdarma se k Vám přijedeme na počet stěhovaných věcí a jejich rozměry podívat, abychom pro Vás mohli vytvořit přesnou cenovou nabídku (Týká se Prahy a okolí do 30 km od Prahy.) Nad 30 km od Prahy je účtován sazba 7Kč/1km, od této hranice. To znamená že bude-li cesta k Vám od Prahy dlouhá např. 35 km, účtujeme pouze 10 km. Z toho pět k Vám, za cestu nad 30 km od Prahy, a pět za cestu zpět k 30 km hranici od Prahy.
Při cestě za Vámi do jiného města účtujeme pouze 7 Kč za každý ujetý km (nad 30km hranici od města) spojený s naší cestou za účelem Vám poskytnout naše služby.
Hodinovou sazbu za pracovníky stěhovací služby, kteří k Vám pojedou z Prahy, účtujeme až od doby, kdy dojedou k Vám na místo určení, a započnou se stěhováním Vašich věcí.
Více na www.obstaravatel.cz - Autodoprava,stěhování a kurýrní služby a na webových stránkách naší partnerské firmy www.stehovanijm.cz

VYKLÍZENÍ BYTŮ, SKLEPŮ a OBJEKTŮ - cena za pronájem auta i s řidičem 499Kč/1 hod. plus každý další pracovník 250Kč/1 hod. Více na www.obstaravatel.cz a na www.stehovanijm.cz Kontakt tel.: +420 604 452 183, e-mail: azr.stehovani@post.cz

Rádi Vám vyjdeme vstříc a Vámi poptávanou službu pro Vás zajistíme a zrealizujeme.
Ceny v této nabídce je možné individuálně upravit vzájemnou dohodou a jsou uvedeny bez DPH.

Při poskytování stěhování a s ním spojených služeb úzce spolupracujeme se společností Jiří Pohořelý - Stěhování J&M www.stehovanijm.cz, a zajistíme pro vás i zakázky a akce velkého rozsahu, včetně stěhování do zahraničí.
 
 
med-477425533
 
 
 
mediatel-photo0644